Utilizzando questo sito accetti l'uso di cookie per analisi e contenuti personalizzati. Approfondisci
IT / EN / DE / FR / PL
MISJA Sustainable
innovation

ATL zawsze wyróżniała się jako innowacyjna i wybiegająca w przyszłość firma.

Od 1953 inwestujemy w rozwój produktów, procesów produkcyjnych i standardów jakości, które czynią naszą markę wyjątkową w branży przemysłowego wykańczania powierzchni.

Kontynuując naszą drogę, zarówno teraz jak i w przeszłości, inwestujemy w nowe technologie, mające zastosowanie w sektorach alternatywnych do tradycyjnego polerowania. Technologie te promują handel na rynku produktów coraz bardziej EFEKTYWNYCH pod względem zużycia i ściśle spełniających najbardziej zaawansowane normy jakości w branży, których receptury są opracowane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Realizując te cele, patrzymy w przyszłość jak na SZANSĘ, mając świadomość, że my również, w naszej dziedzinie, możemy przyczynić się do ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI, minimalizując wpływ konsumpcji na środowisko.

MISJA ZAKŁAD PRODUKCYJNY JAKOŚĆ ATL DORADZTWO I WSPARCIE
Timeline 1953  -  1964  -  1970  -  1972  -  1999  -  2005

1953W 1953 C.I.S.E. CHIMICA ITALIANA S.E. Małe laboratorium wyspecjalizowane w produkcji stałych past ściernych do czyszczenia i polerowania metali.
 

1964W 1964 Armando Tanzini, korzystając z doświadczenia zdobytego w sektorze produktów polerskich oraz w pełnym rozwoju przemysłowym, mającym wpływ na kwitnącą gospodarkę metalurgiczną Brescii, założył nową firmę o nazwie A.T.L. ABARSIVI.
 

1970BIANCA -T. Pierwsza pasta ścierna do czyszczenia metali we Włoszech na bazie tlenku glinu. Charakteryzuje się zdecydowanie większą siłą ścierną niż dotychczas stosowane ścierniwa.
 

1972ATL wyróżnia się jako pierwsza firma w branży, która opracowuje i produkuje emulsje ścierne. Skuteczne rozwiązanie potrzeby automatyzacji.
 

1999 Po ponad 40 latach działalności zakorzenionej w Lumezzane, na potrzeby produkcyjne i logistyczne, ATL przenosi swoją siedzibę do nowego zakładu produkcyjnego w Montichiari (BS).
 

2005 Badania i rozwój. Nowe zastosowania w polerowaniu w branży lakierniczej, stoczniowej, wibracyjnej z mediami i czyszcząco-polerującej.